Home

Samolepící etikety na kotouči

Etikety na kotouči kruh průměr 19 mm polypropylenové barevné lesklé. 3500 odolnějších plastových barevných lesklých samolepicích etiket na kotouči, dutinka 40 nebo 76 mm. Na výběr ze 71 barev nebo si objednejte vaši vlastní barvu Zde se nacházíte: Heureka.cz » Vyhledávání samolepici etikety na kotouči. Cena (Kč) Od: Do: Seřadit podle. Samolepící papírové termo etikety na kotouči. (Termopapír) Hodnocení produktu: 0%. Samolepící termo štítky pro termo tiskárny (DT technologie - přímý tepelný tisk), papír, rozměr 32x25 mm (šířka x výška. Etikety na kotouči 32x19 mm . Hodnocení produktu: 0%. Samolepící štítky do termotransferových tiskáren (Zebra, Datamax, TSC, Argox, Intermec...), papír, rozměr 32x19 mm (šířka x výška), dutinka 25 mm. Množství etiket na..

Termoetikety na kotouči 100x150 mm termo-top barevné. 500 etiket na kotouči, dutinka 40 mm. Odolnější barevné samolepicí etikety z termopapíru pro přímý tepelný tisk. Na výběr 71 barev nebo si objednejte vlastní barvu Samolepicí termoetikety na kotouči pro snadné a levné tištění přepravních štítků nebo tisk etiket pro váhy. Nalepovací štítky 100x150mm používají všechny hlavní přepravní společnosti, jako je PPL, DPD nebo Česká pošta. Etikety jsou matné s permanentně lepicím lepidlem.Mají zaoblené rohy a odděluje je perforace, která usnadňuje odtržení Objednete etikety do 12:00 a doručíme vám je druhý den. Prodáváme kvalitní print a cenové etikety a etikety na kotouči včetně příslušenství Obalto.cz nabízí další druhy samolepicích etiket - etikety na archu, na kotouči, přepravní, tabelační. Možná využijete také popisovače , které můžete na štítky též použít, pokud je zrovna nemáte natištěné Etikety na pořadače. Kulaté etikety. Ostatní etikety. PET etikety, folie. Nejprodávanější v kategorii. OA - samolepicí etikety - 210,0×297,0 mm, 100 etiket, 210,0 x 297,0 mm, 100 etiket. Univerzální etikety pro inkoustový, laserový tisk a kopírování. Vysoce kvalitní samolepicí etikety ve formátech A4, kvalitní ostrý tisk a.

Samolepící etikety pro označování, číslování a perzonalizaci dokumentů, zvýší přehlednost. Kupte samolepící etikety na pořadače, adresní etikety, tabelační etikety, vodovzdorné samolepicí etikety, univerzální etikety, etikety na CD či speciální označovac Samolepící termoetikety Avery Zweckform pro přímý tepelný tisk nebo přímý termotisk (Direct Thermal / DT technologie) jsou vhodné pro tiskárny značek Zebra, TSC, Datamax/Oneil, Bixolon, Cab, Sato, Intermec, Citizen atd. Termoetikety na kotouči Avery Zweckform | www.etikety-stitky.cz | KALEDA, a.s Klasické papírové samolepící štítky na adresy nebo popisky. Print etikety do laserových i inkoustových tiskáren a kopírek. Etikety na kotouči do TTR tiskáren. Výborně drží na našich plastových obálkách Vítejte na eshopu print-etikety.cz u specialisty na print etikety na formátu A4.. Vyberte si v našem širokém sortimentu print etikety a samolepicí štítky pro potisk ve vaší laserové či inkoustové tiskárně nebo kopírce.. Snadno si vyberete vhodnou etiketu právě pro vaše použití. Samolepicí etikety u nás najdete ve 100 listovém balení i 25 listovém, bílé i barevné. Nabízíme běžné samolepící etikety, ale i odolné SYNTYRE etikety v nejběžnějších rozměrech. Pokud v naší nabídce nenajdete požadovaný rozměr etiket, kontaktujte nás prosím. Na základě poptávky jsem schopni dodat prakticky jakýkoliv rozměr. Etiketa na kotouči 40x20mm,plastová (PE), silné lepidlo SYNTYRE. PEN4020-SYN

Cenové etikety UNI 26x12 bílé/1500ks - PROFIA PAPER

Samolepicí etikety > Etikety na kotoučích pro

Termo etikety. Termo etikety v kotoučích jsou speciální etikety z termo aktivního papíru. To znamená, že pro jejich dotisk není potřeba ttr páska. Text, čárové kódy a další znaky se na papíru objeví působením tepla tiskové hlavy Nabízíme i etikety se speciálními lepidly (na mražené výrobky) nebo lepidla s extrémně vysokými nánosy (na pneumatiky). Grafické etikety dodáváme v kotoučích, které jsou nezbytné pro úspěšný dotisk proměnných údajů v tiskárnách a pro strojní aplikace. Nutností je správná orientace etiket na kotouči, dostatečná. Etikety na kotouči 32x19 mm. Samolepící štítky do termotransferových tiskáren (Zebra, Datamax, TSC, Argox, Intermec...), papír, rozměr 32x19 mm (šířka x výška), dutinka 25 mm. Množství etiket na kotouči/roli: 3.000 ks, minimální.

Samolepici etikety na kotouči - Vyhledávání na Heureka

ETIKETY NA KOTOUČÍCH. RAYFILM etikety jsou vyráběny z pečlivě vybraných samolepicích materiálů, které splňují vysoké nároky na kvalitu, cenu, jejich vzájemný poměr a potiskovatelnost v TTR tiskárnách. V široké nabídce naleznete nejen bílé samolepicí papíry, ale také barevné a metalické samolepicí papíry Samolepící etikety 58x43 mm pro termální tisk do vah na kotouči. Celkem 1000 etiket cena za kotouč 365601 / Detail. 113,90 Kč vč.DPH Na dotaz « 1 » O nás. Náhradní plnění. Doprava. Samolepicí etikety 75mm x 38mm určené pro termotransferové tiskárny, bílý papír, 1500 etiket na kotouči Uvedená cena je za 1 500 etiket, tedy za 1 kotouč. Samolepící etikety 100mm x 50mm termo, 500 et/kot Etikety na kotouči 100x90 mm, PVC. Samolepící štítky pro termotransferové tiskárny, bílé PVC, rozměr 100x90mm (š x v), dutinka 40 mm. Množství etiket na kotouči/roli: 2.000 ks, minimální odběr: 1 kotouč/role

Etikety na kotouci - Vyhledávání na Heureka

MARTÍNEK CZ s.r.o. Klejnarská 92 CZ-28002 Kolín 4. e-mail: info@samolepiace-etikety.sk IČ DPH: CZ24817147 Telefón: +420 321 716 94 Textilní etikety - tištěné Tisk z fólie (horká ražba) - toto je nejvíce používaná metoda tisku etiket. Umožňuje tisk oboustranných vícebarevných etiket s firemními logy a obrázky. Výrazná je nízká cena etiket, nutné je však dodržet minimální odběr 200ks od jednoho druhu Samolepící etikety na kotouči thermo. Dle požadavku zákazníka rozměr, možný potisk, počet etiket a průměr dutinky. Zakázková výroba, Doba dodání 14 dní Samolepicí etikety na kotouči vám ušetří spoustu času zejména při označování výrobků a zboží. V Inpap si můžete vybrat etikety různých druhů i formátů Etiketa na kotouči 50x30mm, papírová - Specifikace Samolepící papírové etikety 50x30mm, cena za 1000ks (2500ks/kot.) S jednou 360m TTR páskou potisknete 10909 těchto etiket..

Termo citlivé etikety na kotouči pro tiskárny etiket, které využívají přímý tepelný tisk bez barvící pásky (DT technologie). Pokud jste v naší nabídce nenalezli etikety, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat, vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku Etikety samolepící . Samolepící etikety na archu nebo na kotoučku(termo). Etikety na kotoučku vhodné do termotiskáren nebo na polep obálek apod. Etikety na archu vhodné k přímému tisku adres. O kategorii výše. Samolepící etikety termo 60x39mm - 100kusů na kotouči Samolepicí etikety 75mm x 38mm určené pro termotransferové tiskárny, bílý papír, 1500 etiket na kotouči Uvedená cena je za 1 500 etiket, tedy za 1 kotouč. 182 Kč bez DP Etikety na kotouči pro tisk. Samolepící Etikety na kotoučku obrázek číslo 12. Jsou určené k označení zboží a výrobků např. datem, kódy, písmem (textem) a dalšími doplňujícími údaji. Na zboží se lepí pomocí etiketovacích kleští nebo ručně. Etikety mají různé tvary a několik způsobů tzv. prostřihů.

Etikety na kotouči. Sešity, bloky, špalíčky, čtvrtky. Samolepící bločky, záložky. KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY. OSTATNÍ ZBOŽÍ PAPÍR, ETIKETY > Etikety a folie > Samolepící etikety, malé aršíky a ostatní > 1. Řadit dle: Položek na str.: Katalog / Seznam. APLI - Etikety 10x49mm na šperky bílé/ 48ks. Vaše cena: 15,29 bez. Etikety na kotouči. Etikety pro tisk a kopírování Etikety 22x12mm Contact bílé. Kód: 107050. Dostupnost: Skladem: Ano. Samolepící cenové etikety pro použití v etiketovac... 17,10 CZK. 14,13 CZK bez DPH. Etikety 22x12mm Cola-ply bílé. Pevné LDPE pytle na odpad; Sáčky se samolepící klopou. LDPE sáčky s lepením; PP sáčky s lepením; Jutové pytle; Obálky. Bublinkové obálky; Bezpečnostní obálky; Plastové obálky; Transportní obálky; Dopisní obálky; Barevné plastové obálky; Etikety. Samolepicí etikety A4; Samolepicí etikety na kotouči; Samolepicí. Na základě konkrétních požadavků zákazníka vyrábíme samolepící etikety pro přímý termo tisk, pro všechny aplikace využívající termo etikety . Označované povrchy: pórovité a nepórovité povrchy, suché, vlhké a zamražené povrchy. Oblasti použití: většinou rychloobrátkové zboží, potravinářský průmysl, logistik Samolepící a nesamolepící etikety jsou dodávány ve dvou základních provedeních na kotouči nebo v arších podle způsobu dalšího použití. Dělí se do různých skupin: etikety logistické, etikety grafické, termo etikety, print etikety, nesamolepící etikety a visačky. Etikety na kotoučích a v arších mohou být od čistých logistických bez dotisku až po grafické.

Etiketa polyester A4 zlatá laser - PROFIA PAPER

Termoetikety na kotouči od 169 Kč Top-Obaly

Etikety na kotouči 105x50 mm, 200 ks, bílé, termo, dutinka 25 mm - od 265 -21 % 43,00 Kč bez DPH 41,00 Kč s DPH 34,00 Kč bez DPH Odesíláme za 5 prac. dn Etikety v kotouči pro termotransferové tiskárny - tiskem pomocí barvící pásky / tzn. že etikety nejsou vyrobeny z termocitlivého papíru/. Etikety jsou navinuty na kotouči s dutinkou 40mm, průměr kotouče do 150mm Etikety na kotouči. Velkoobchod kancelářských potřeb a papírenského zboží Samolepící etikety A4. Samolepící etikety, malé aršíky a ostatní.

Samolepicí etikety a štítky Top-Obaly

  1. Mimo tyto nejdůležitější údaje poptávky je vhodné upřesnit, zda etikety mají být v jednoprodukci /počet řad etiket na kotouči/ nebo ve víceprodukci. Samolepicí etikety na kotouči mají pro zadání poptávky tyto zmíněné parametry. Samolepicí etikety nebo také samolepící etikety - nechte si spočítat kalkulaci
  2. Etikety jsou navinuté na kotouči nebo na listech. Plnobarevné samolepící etikety na kotouči s potiskem UV HD Flexo ve vysoké kvalitě nebo vodové flexo - potisk vodovými barvami bez migrace, vhodné pro potravinářský průmysl, při malonákladě potisk na digitálních médiích, kde zákazníkovi odpadávají náklady na.
  3. Samolepící termo etikety na kotoučku uvádíme s těmito rozměry: šířka etikety (mm) / výška etikety (mm) / dutinka (mm) Samolepící termo etikety dodáváme jen v kartonu, kde jsou kotoučky se samolepícími termo etiketami baleny po 36, 28, nebo 24 kusy podle daného rozměru samolepící termo etikety
  4. imálních 90 mm a maximálních 350 mm.
  5. TTR etikety jsou určeny pro potisk v termotransferových tiskárnách, kde dochází k přenosu barviva ze speciální pásky na etikety. Při použití kvalitních pásek lze očekávat výborné tiskové výsledky a bezproblémovou čitelnost při identifikaci EAN kódů snímačem. Nejčastější použití je na logistické a distribuční etikety, označování výrobků EAN kódy atd
  6. Samolepicí etikety na kotouči TTR 60 x 220 mm, 800 ks Speciální cena: 220,00 Kč Původní cena 315,00 Kč. Detail. Počet kusů: Koupit. Akce; Samolepící jmenovky Avery 8 x 5 cm, 200 k
  7. Samolepicí etikety na kotouči TTR 60 x 220 mm, 800 ks Speciální cena: Samolepící štítky na pořadače Avery Zweckform 192 x 38 mm, 140 ks, výběr barev Vaše cena:.

Samolepící etikety a štítky - Obalto

Samolepící etikety Prodáváme samolepící a nesamolepící etikety ve dvou základních provedeních na kotouči nebo v arších podle způsobu dalšího použití. Dělí se do různých skupin: etikety logistické, etikety grafické, termo etikety, print etikety, nesamolepící etikety a visačky Kód: 14240 | Bílé samolepící etikety na kotouči 60 x 50mm 2000 ks Vhodné i pro potisk přes termocitlivé fólie. Dutinka průměr 40mm.. Etikety na kotouči 100x100 mm, 1000 ks, bílé, termo - do 10 kotoučů -8,53 % 469,00 Kč bez DPH 519,09 Kč s DPH 429,00 Kč bez DPH SKLADEM U DODAVATEL

Etikety na kotouči . dodáme s kvalitním potiskem, předtiskem z flexo tiskárny. Barevnost 1-5 barev plus lak. Etikety z flexo tisku mohou být k přímému použití nebo se dají podle potřeby dále dotiskovat ttr páskou/hlavou. Dotiskneme Vám taktéž nebo Vám dodáme jen předtištěné etikety Pokud to ale s tiskem etiket myslím vážně a potřebuji tisknout etikety pravidelně a ve větším množství je potřeba zvolit samolepící etikety na kotouči a k tomu odpovídající tiskárnu. Z hlediska rychlosti a kvality tisku je osvědčeným řešením termotransferová tiskárna (TTR), jak už název napovídá, k tisku se.

Samolepicí etikety ACTIV

  1. Všechny informace o produktu Termo kotoučky Celoplošně modré, samolepící papírové etikety na kotouči., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Celoplošně modré, samolepící papírové etikety na kotouči.
  2. etikety na kotouči. etikety archy,aršíky. Samolepící etikety na nekonečném pásu papíru propoužití v jehličkových tiskárnách. Úzký pás. etikety v jedné řadě. celkem 6000 etiket cena za balení 367600 / 223630 Detail. 790,49 Kč vč.DPH.
  3. Papírové lepící etikety - štítky na kotouči Papírové lepící etikety - štítky na kotouči Cena za kotouč: 50 x 30 mm, 3000 etiket 386 Kč v 1 obchodě Porovnat ceny Samolepící etikety RAYFILM 63,5 x 46,6 mm 100 archů, R0100.0412A, 63,5 x 46,6 m

Samolepicí etikety OfficeDepot

Termoetikety na kotouči Avery Zweckform - etikety-stitky

ETIKETY - OBALINDA s

Samolepící etikety na kotouči Samolepící etikety v rolích Print etikety Termotransferové pásky Spotřební materiál pro tiskárny karet Atramenty do tlačiarní etikiet Lepící pásky s potiskem. Tisk na objednávku. Našívacie textilné etikety Tlač meniacich sa údajo Samolepící etikety na kotouči vyrobené z thermo-citlivého materiálu jsou určené pro následný černý dotisk v thermo tiskárnách a vahách bez přidané barvícící pásky. Termoetikety jsou produkovány v provedení termo eco, termo top a termo top lak. Termoetikety jsou určeny pro přímý tisk Cenové etikety 32 x 25/3000ks Pro nákup v tomto internetovém obchodě povolte ve svém prohlížeči JavaScript. UPOZORNĚNÍ: Prodejna MP toner spol. s r.o. je do odvolání uzavřena, rozvoz a expedice objednávek přes eshop je zajišten SAMOLEPÍCÍ ETIKETY NA KOTOUČI: Vyrábíme s možností plnobarevného potisku, samozřejmostí je lakování. Etikety jsou určeny pro tiskárny na výrobních linkách ve větších sériích, s použitím materiálů podle přání zákazníka. Z našich materiálů vybíráme např.: Matný (Vellum) - použití při balení a logistic Poptávám: tiskařské práce Popis: - výroba papírových etiket - bílá barva, samolepící - včetně termotransferového potisku - návin na kotouči Množství: - deseti tisíce ks měsíčně Lokalita. - Plzeňský kraj Termín: - dohodo

Papírové etikety na roli 99 x 85 mm (šířka x výška), 1KALEDA, aVýroba textilních etiket, tištěné, tkané a ze syntetickéZásobník na papírové ručníky Z-Z bílý kovový - ToaletníNáplň gel Pilot G-2 0,7 černá PASS - DC
  • Zaplo.
  • Azylový dům horáčkova.
  • Videonovinky.
  • Zkrocení zlé ženy rozbor.
  • Chemické pomůcky názvy.
  • Fotbal brno venkov.
  • Vartenberkové.
  • Skořicový zábal hubnutí.
  • Hokejova vystroj cz brankarska hokejova vystroj.
  • Dvi ústí nad labem.
  • Shoptet velikost bannerů.
  • Klid je síla řek tatínek antikvariát.
  • Nejlepší fotbalové kluby světa.
  • Prodloužení zbrojního průkazu 2019.
  • Vracejici se spala.
  • Call of war recenze.
  • Say something video pisen.
  • Stříbrné kloboučky na kojení.
  • Elastický modul.
  • Nightwork tepláky mp3.
  • Co je to cizopasník.
  • Tattoo tree.
  • Změna vizáže pro muže.
  • Openstreetmap wiki.
  • 9/11 2001.
  • Nejslavnější piráti.
  • Hosta sieboldiana.
  • C s lewis letopisy narnie.
  • Mez kluzu jednotka.
  • Montjuic barcelona.
  • Návlek na tetování.
  • Mini cooper s.
  • Italska 25.
  • Mýdlový svět recenze.
  • Tom cruise connor cruise.
  • Jak opravit zakalenou polévku.
  • Onyx band.
  • Kýla dieta.
  • Jak vyrobit medaile.
  • Drážkové hřídele pdf.